Yasal Uyarı

1136 Sayılı yasa Avukatların reklam faaliyetlerinde bulunmasını yasaklamıştır. Bu internet sitesinin amacı ofisimizin reklamını yapmak değil, mevcut ve potansiyel müvekkillerimize ve/veya hukuk alanında faaliyet gösteren diğer profesyonellere bilgi ortamı sağlamaktır. Bu siteye giren kullanıcılar aşağıda yazılanları kabul etmiş sayılacaklardır.

Ziyaret ve Kullanım Kuralları

Tekcan.av.tr internet sitesi Avukatlık Kanunu ve bu kanuna isnat ile çıkarılmış mevzuat ve Türkiye Barolar Birliğince ilan olunan Meslek Kuralları çerçevesinde hazırlanmaya çalışılmıştır.

Tekcan.av.tr internet sitesinde yer alan tüm bilgi, belgeler ile tasarımlar reklam amacı taşımamakta olup, bilgilendirici mahiyettedir.

Bu internet sitesinde yer alan bilgi ve belgeler hiç bir şekilde Melda Merve TEKCAN’ın hukuki tavsiyesi anlamını taşımaz.

Tekcan.av.tr internet sitesindeki tüm bilgi, belgeler ile tasarımlar ve bunlar üzerindeki fikri haklar Sistemli Hukuk Bürosu’na ait olup, yazılı izin olmadıkça kopyalanamaz ve kullanılamaz.

Tekcan.av.tr internet sitesi belirli aralıklarla güncellense dahi, bu internet sitesinde yer alan tüm bilgi ve belgelerin eksiksiz, doğru ve güncel olduğu garanti edilmemektedir.

Tekcan.av.tr, bu internet sitesinde sunulan bilgi ve belgeler nedeniyle herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.

İnternet sitemize herhangi bir suretle ulaşan ziyaretçiler, bu internet sitesinde yer alan bilgi ve belgelerin kendi hukuki sorunlarına benzer olduğundan hareketle, herhangi bir avukata danışmadan söz konusu bilgi ve belgelere isnat ederek hareket etmemelidir. Zira her hukuki mesele bir diğerinden farklı ve tamamen kendisine özgüdür.

İnternet sitemize herhangi bir suretle ulaşan ziyaretçiler, bu internet sitesinde yer alan bilgi ve belgeler sebebiyle herhangi bir zarara uğradıklarını iddia edemezler. Tekcan.av.tr internet sitesi, reklam veya iş geliştirme ve benzeri amaçlar ile kullanılamaz.

İnternet sitemizde yer alan bilgi ve belgelerin tamamı sadece kişisel ve gayri ticari amaçlarla internette yayınlanmıştır.

İnternet sitemizde yer alan tüm bilgi ve belgelerin internette yayınlanmış olması, bu bilgi ve belgelere ulaşan herhangi bir kişi ile Tekcan Hukuk Bürosu avukatları arasında avukat-müvekkil ilişkisi yaratmaz.

Melda Merve Tekcan’a telefon, mektup, faks, telgraf, e-mail ve benzeri suretle ulaşılmış olması veya ulaşılmış olduğunun varsayılması, ulaşan veya ulaştığı varsayılan herhangi bir kişi ile Melda Merve Tekcan arasında avukat-müvekkil ilişkisi kurulmaz. Zira Melda Merve Tekcan ile sizin aranızda bir avukatlık sözleşmesi imzalanana kadar hiç bir şekilde taraflar arasında avukat-müvekkil ilişkisi kurulmuş olmayacaktır.

Tekcan.av.tr internet sitesinde yer alan linkler yalnızca ziyaretçilerin başka bilgi ve belgelere ulaşmasını kolaylaştırmak amacıyla hazırlanmıştır. Bu linkler hiç bir şekilde link verilen kişi, kurum ve kuruluşları tavsiye ettiğimiz, önerdiğimiz, onayladığımız anlamına gelmez.

Tekcan.av.tr bu linklerde kullanılan hiç bir ticari ismin, ünvanın, işletme adının, markanın veya logonun kullanımından sorumlu olmadığı gibi, bu linklerde yer alan bilgi ve belgelerin eksiksiz, doğru ve güncel olduğunu garanti etmez.