Telif Hakkı Avukatı

AnasayfaTelif Hakkı Avukatı
Av. Melda Merve TEKCAN, fikri ve sınai mülkiyet hukuku kapsamında, konusunda uzman bir hukukçu olarak işin gerektirdiği deneyimle birlikte çok yönlü hizmet vermektedir. Mahkemeler ve diğer merciilerde müvekkillerini temsil etmekte, ticari menfaatlerini korumaya yönelik hukuki koruma tedbirleri almakta ve geniş kapsamlı hukuki hizmetler sunmakta başarılıdır.

Bu kapsamda, telif hakları, marka, patent, ticari sırlar, tasarım ve haksız rekabet konularına ilişkin danışmanlık, dava, işlem takibi ve lisans başta olmak üzere müvekkillerinin fikri ve sınai mülkiyet haklarının korunmasına yönelik her türlü hukuki gereksinimlerine yanıt vermektedir.

Av. Melda Merve TEKCAN, Fikri ve Sınai Haklar alanında lisans, ticari sır, marka/patent/endüstriyel tasarım devir ve benzeri sözleşmelerin düzenlenmesi, telif hakları ve internet alan adları da dahil olmak üzere her türlü Fikri Mülkiyet Haklarının korunmasına yönelik yasal tedbirlerin alınması ve takibi, hukuki danışmanlık ve ihtilafların çözümü aşamasında avukatlık hizmeti vermektedir.

5846 sayılı Fikir Ve Sanat Eserleri Kanunu’nda düzenlenen ilişkilerden kaynaklanan her türlü konu ile özellikle de telif hakları ile ilgili her türlü ilişkinden kaynaklanan hususlarda sözleşmelerin hazırlanması ve sözleşme görüşmelerinin yürütülmesi, hukuk ve ceza davalarının hazırlanması ve takibi, muvafakatname ve sair evrakların hazırlanması başta olmak üzere başarılı avukat Melda Merve TEKCAN telif hakları ile ilgili olarak hukuki danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Ayrıntılı bilgi almak için;

Telefon: +90 532 211 57 25

E-mail: meldamerve@tekcan.av.tr

Avukatlar

avukat melda
Av. Melda Merve Tekcan

İstanbul, Avukat

Profili Görüntüle

Hızlı iletişim için “Hemen Ara” butonuna tıklayabilirsiniz.