Çalışma Alanları

AnasayfaÇalışma Alanlarımız

İş Hukuku Avukatı

İş Hukuku Avukatı, İşçi Avukatı, İşveren Avukatı iş hayatınızda karşılaşabileceğiniz yasal sorunları iş hukuku avukatı uzmanlığı ile çözüyoruz.

Boşanma Avukatı

Boşanma avukatı ile birlikte süreç boyunca haklarınızı koruyalım. Anlaşmalı veya Çekişmeli Boşanma Davası konusunda uzman ekip ile İstanbul'da Tekcan Hukuk yanınızda!

Miras Avukatı

Miras avukatı rehberliğinde miras paylaşımında hukuka uygun ve adil bir süreç yöntemi sağlamak için avukat kadromuzla miras hukuku için yardımcı oluyoruz

Sözleşme Avukatı

Sözleşme avukatı uzmanlığında sağlam hukuki temeller üzerine bir antlaşma inşa etmeniz için Tekcan Hukuk Bürosu ile iletişime geçebilirsiniz

Hukuki Danışmanlık

Şirketlere ve bireylere Hukuki Danışmanlık sayesinde hukuki süreçlerinizin tedbir alarak ve telafi ederek güvenle yol almanız için yanınızdayız...

Marka Avukatı

Marka ve patent hukuku avukatı olarak birlikte süreç boyunca haklarınızı koruyalım. Marka tescili, markanın izinsiz kullanımı dolayısıyla çıkan ya da çıkacak uyuşmazlıklar için Tekcan Hukuk'a ulaşabilirsiniz.

Şirket Avukatı

Şirket avukatı olarak birlikte süreç boyunca haklarınızı koruyalım. Haksız rekabet, distribütörlük anlaşmaları, bayilik sözleşmeleri, kredi anlaşmaları vb. konularda Tekcan Hukuk'a ulaşabilirsiniz.

Sağlık Hukuku Avukatı

Sağlık Hukuku avukatı olarak birlikte süreç boyunca haklarınızı koruyalım. Hastane Avukatı, Hasta Avukatı, Doktor Hatası gibi çıkan ya da çıkacak uyuşmazlıklar için Tekcan Hukuk'a ulaşabilirsiniz.

Ticaret Hukuku Avukatı

Ticaret Hukuku Avukatı olarak birlikte süreç boyunca haklarınızı koruyalım. Ticaret hukukuyla ilgili çıkan ya da çıkacak uyuşmazlıklar ve davalar için Tekcan Hukuk'a ulaşabilirsiniz.

Bilişim Hukuku Avukatı

Bilişim hukuku avukatı olarak birlikte süreç boyunca haklarınızı koruyalım. Bilişim suçları, sosyal medyada hakaret, kişisel verilerin korunması vb. konularda  Tekcan Hukuk'a ulaşabilirsiniz.

Gayrimenkul Avukatı

Gayrimenkul hukuku avukatı olarak birlikte süreç boyunca haklarınızı koruyalım. Gayrimenkul avukatı ihtiyacınız için Tekcan Hukuk'a ulaşabilirsiniz.

Tazminat Hukuku Avukatı

Tazminat Hukuku Avukatı olarak birlikte süreç boyunca haklarınızı koruyalım. Tazminat Davası ile ilgili çıkan ya da çıkacak uyuşmazlıklar için Tekcan Hukuk’a ulaşabilirsiniz.

Hızlı iletişim için “Hemen Ara” butonuna tıklayabilirsiniz.